בעיות רפואיות אצל כלבים – מרכז מידע - מדריך בריאות הכלב

עמוד זה יספק לכם את כל המידע אודות מחלות כלבים נפוצות, ממה הן נגרמות, מי מושפע מהן, כיצד אפשר לטפל בהן ואיך למנוע מהכלב שלך להתמודד איתן.

כאן תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות בעיות רפואיות של כלבים, מחלות כלבים נפוצים, על פי סוגים ופרמטרים שונים.

תוכן עניינים

בריאות הכלב

כל אחד יודע שהכלב הוא חברו הטוב של האדם. כשאנחנו מתעוררים בבוקר הוא מתעורר איתנו, כשאנחנו יוצאים מהבית הוא רוצה לצאת איתנו, כשאנחנו חוזרים הוא מחכה לנו ליד הדלת מלא בגעגועים, ובכל רגע פנוי הוא ישמח להיות איתנו, לקבל את תשומת ליבנו ולהעניק לנו את אהבתו.

לכן, אנחנו נרצה לעשות הכל שהכלב יהיה בריא ולא יצטרך להתמודד עם מחלות, בין אם הן כרוניות ובין אם הן מזדמנות, בין אם הן כאלה שגורמות לו אי נוחות קלה ובין אם הן כאלה שעלולות לייצר מצבים קשים יותר.

בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי וכל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לשמור על בריאות הכלב שלכם והחשיבות של העניין. הן בשביל שהוא יוכל ליהנות מאיכות חייו טובה לאורך זמן, והן בשביל שאתם תוכלו ליהנות ממנו. אם תקפידו על הפרטים הקטנים והגדולים, תהיו בטוחים שתוכלו לשמור על הבריאות שלו בצורה עקבית ונכונה.

רשימת מחלות כלבים:

השמנת יתר של כלבים
הקאות אצל כלבים
דיכאון של כלבים
שעלת המכלאות
דלקות מפרקים לכלבים
דמנציה בכלבים
דמודקס בכלבים
פצעי ליקוק כלבים
דלקות אוזניים בכלבים
סקביאס בכלבים
ברונכיטיס כלבים
חסימת מעיים אצל כלבים
דלקת בדרכי השתן בכלבים
פרוו כלבים
תת פעילות בלוטת התריס בכלבים
פרעושים לכלב
היפוך קיבה לכלבים
אלרגיה אצל כלבים
כלבלבת - דיסטמפר כלבים
הרעלה של כלבים
קרציות לכלב - טיפול ומניעה
קדחת קרציות
סירוס כלבים
קטרקט בכלבים
תולעים בכלבים
פריצת דיסק בכלבים
לפטוספירה בכלבים (עכברת כלבים)
עיקור כלבות
פיודרמה בכלבים

ביטוח למחלות לא צפויות אצל כלבים

על מנת להקל עלינו את עלויות הטיפולים והבדיקות השונות, אנחנו יכולים לרכוש ביטוח כלבים. ביטוח זה מאפשר לנו לקבל עזרה מחברת הביטוח, בכל מקרה בו אנחנו נדרשים לבצע טיפול כזה או אחר בכלב.

בני אדם, כידוע, נהנים מביטוח בריאות ממלכתי ויכולים לרכוש בצידה גם ביטוח בריאות פרטי. לכלבים וחיות בכלל, אין אפשרות ליהנות מביטוח ממלכתי, אך כן קיימת אופציה לרכוש ביטוח פרטי למימון טיפול במגוון רחב של מחלות כלבים, וכן ביטוח חיים לפיצוי במקרה של מוות. הפוליסה מתבססת על מאפיינים ותנאים שונים. הפוליסה כוללת כיסוי הוצאות אצל וטרינר, החזר בגין אשפוזים, תרופות, בדיקות, ניתוח ועוד, כיסוי לשירות וטרינר עד הבית ועוד.

דאגו לחבר הכי טוב שלכם

ככל ששומרים יותר על בריאות הכלב, כך ניתן להאריך את תוחלת החיים של הכלב טווח השנים האופטימאלי האפשרי בהתאם לגזע ולסוג הכלב. לשם כך יש לדאוג שהכלב יחיה חיים בריאים, על כל המשתמע מכך, בין אם זה בהקשר של תזונה, פעילות גופנית, הקפדה על חיסונים, בדיקות תקופתיות וכל דבר אחר. יש להתייחס לכלב בדיוק כמו לכל בן משפחה.

הכלב הוא לא רק החבר הכי טוב שלנו, הוא גם חלק בלתי נפרד מהמשפחה. אנחנו צריכים לדאוג לו ולשמור עליו, כפי שאנחנו דואגים לכל בן ובת משפחה אחרים. ככל שנדאג לו יותר, כך הוא יהיה איתנו יותר זמן ויחזיר לנו אהבה.

שתפו את עמוד זה 🙂

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים
דילוג לתוכן