ביטוח חתולים

כל מי שמגדל חתול יודע מי המלך האמיתי בבית. וכמו לכל בן מלוכה – מגיע להם את הטוב ביותר. אנו במרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד עוסקים בתחום זה באהבה רבה ומציעים לכם מגוון פתרונות לביטוחי חתולים. על כך נדבר בעמוד הבא:

ביטוח לחתול - כי חתולים הם משפחה

אנו מאמינים שחיות המחמד שלנו הן בנות משפחה. כמו שלבן אדם מגיע טיפול רפואי ראוי בשעת צרה כך גם מגיע לחברנו שיעירי הזנב. 

ביטוח חתולים באמצעות המרכז לביטוח חיות מחמד יבטיח לכם שקט נפשי בכל הנוגע להוצאות רפואיות כבדות בגין מחלה ותאונה וכן ביטוח צד שלישי שיכסה אתכם במקרים של נשיכה ועוד.

ביטוח חתולים

אז מה כוללת פוליסת ביטוח חתולים?

פוליסת הביטוח שלנו לביטוח חתולים כוללת כיסויים למגוון רב של תרחישים שיכולים לקרות לחתול הבית. באופן כללי, הפוליסה מכסה שלושה תחומים עיקריים: ביטוח בריאות לחתול, ביטוח צד ג' וביטוח חיים.

כך לדוגמה – חתול שאיבד את דרכו ומצא את עצמו מול כביש סואן, בסביבה לא מוכרת, עשוי להתקף בהלה, לרוץ ולהיפגע על ידי רכב חולף. פגיעה מסוג זה עשויה לחייב טיפול רפואי מורכב שהוצאותיו מרובות.

הביטוח מעניק לכם שיפוי עבור ההוצאות שהוצאתם, אך לא מדובר אך ורק בפגיעה בשל תאונת דרכים. חתול עשוי להיפגע גם בשל נפילה מגובה, וכמובן הוא עשוי גם לחלות.

מחלות ופציעות קשות עשויות לחייב טיפול רפואי צמוד, לרבות צורך בבדיקות הדמיה, ניתוחים, שימוש בתרופות יקרות. כל אלה כרוכים בכסף רב וכאשר קיים הביטוח – החזר ההוצאות מובטח (בהתאם לתנאים הפרטניים של הפוליסה). ניתן לקבל החזר הוצאות גם כאשר החתול נזקק לטיפול בשל מחלות חתולים נפוצות, כגון חסימת דרכי השתן שמחייבת לעתים ניתוח, טיפול וכן בחתלתלת ובמחלות אחרות.

להלן רשימה מקוצרת של הכיסוים:

יש לעיין היטב בתנאי הפוליסה וברשימת הכיסויים והחריגים. השאירו פרטים בטופס ותקבלו הצעה כתובה באופן מיידי למייל שלכם.

מה אומרים עלינו?

ביטוח צד ג' לחתול

חתול שונה עד מאוד מכל חיית מחמד אחרת. הוא בהחלט איננו כלב מאולף וגם לא אוגר או ארנבת. גם כאשר נדמה לנו כי החתול הוא מבוית ורגוע, בתוך תוכו מסתתר לבו של הצייד הפראי.

אמנם לא רבים הם המקרים שבהם חתול מאבד את שלוות רוחו ותוקף, אבל היו מקרים שבהם חתול טרף את הציפור היקרה של השכנים או שרט פעוט שמשך לו בזנב. כבר היו מקרים שבהם חתולים גרמו למה שנקרא בעגה הביטוחית "נזק לצד ג'", כאשר הפגיעה יכולה להיות גופנית (עקב שריטה או נשיכה) או נזק לרכוש.

פוליסת ביטוח לחיות המחמד האהובות יכולה להבטיח ראש שקט. גם אם חלילה יקרה מצב ובו יתבעו אתכם בשל אירוע שהחתול שלכם היה מעורב בו, לא אתם תצטרכו להתמודד עם התביעה לפיצוי (לרבות אפשרות לתביעה משפטית). חברת הביטוח תשלם את גובה הנזק עד לתקרה שיכולה להגיע גם למאות אלפי שקלים.

אז למה כדאי לבטח את החתול שלכם?

כל מי שמגדל חתול בביתו או בחצר הבית יודע היטב עד כמה שמדובר בחיה אצילית, בעלת הדרת מלכות. אין פלא שעמים קדומים כגון המצרים הקדמונים העריצו אותם וראו בהם חיות מקודשות. אם אתם שייכים לחובבי החתולים, אם גם אתם מכירים את הנטייה שלהם למשחק ולשעשוע, חשוב שתכירו גם את החשיבות של ביטוח.

אנו במרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד מתמחים בביטוחי חתולים ומזמינים אתכם להשאיר פרטים. לאחר שתשאירו פרטים תקבלו באופן מידיי הצעת מחיר אטרקטיבית.

קבלו הצעת מחיר לביטוח חתולים

השאירו את הפרטים שלכם בטופס ותקבלו הצעת מחיר מיידית:
המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד

המטרה שלנו היא להוביל ולקדם שינוי ברווחה ובריאות החתולים בישראל באמצעות ביטוח רפואי מתקדם לחיות מחמד אשר יאפשר לבעלי החתול לתת את הטיפול הרפואי הטוב ביתר מבלי לקחת בחשבון שיקולים כלכליים.

דילוג לתוכן