ביטוח לפנסיון כלבים וחיות מחמד

אנשים שמחזיקים בבעלותם פנסיון כלבים, לא רק שהם מתחזקים עסק עם משמעויות כלכליות עבורם ועבור בני משפחתם, אלא שהם גם אחראים לבריאותם ומחייתם של כל כלב או כלבה אשר מגיעים אליהם לתקופות זמן שונות על ידי בעליהם. זה מלמד על גודל האחריות שעומדת לפתחם, וכן על כך שעליהם להיערך בהתאם, בכל היבט באפשרי.

אחד ההיבטים החשובים ביותר, הוא כל מה שקשור לנושא של ביטוח לפנסיון כלבים. כל מי שמחזיק ברשותו פנסיון, צריך לרכוש פוליסת ביטוח ספציפית עבורו, על מנת שיוכל להגן על עצמו במקרה אירועים אשר עלולים לפגוע במקום, תכולתו, כלבים ששוהים במקום ואנשים שעובדים או מבקרים בו. הפוליסה תאפשר לו ליהנות מהשתתפות בעלויות הנזק. מה כולל ביטוח פנסיון לחיות מחמד? כל זאת בעמוד הבא:

אילו סיכונים פוליסה לביטוח פנסיון לחיות מחמד מכסה?

לעסקים בתחום בעלי החיים יש סיכונים מיוחדים אשר צריכים לקחת בחשבון. כאשר מעוניינים לבטח עסק שמטרתו שמירה על בעלי חיים, חשוב להכיר את הכיסויים העיקריים בפוליסה. להלן רשימת הכיסויים:

מבנה הפנסיון

ביטוח לפנסיון חיות מחמד כולל בתוכו, השתתפות כספית בנזקים שעלולים להתרחש במבנה המקום. מדובר על נזקים כגון שריפה, הצפה, נזקי טבע, רעידות אדמה, פריצה ועוד.

יש לבטח את המבנה על פי ערכו המשוער, על מנת שלא ייווצר מצב שהפוליסה לא תכסה הכל, ואז יהיה צורך להוסיף חלק משמעותי למימון התיקונים ההכרחיים.

תכולת פנסיון

הכוונה לכל הציוד שיש במקום. מאחר ומדובר על פנסיון כלבים ו/או פנסיון חתולים, סביר להניח שיש במקום הרבה מאוד חפצים וציוד שקשורים אל חיות מחמד אלו. לכן יהיה נכון לרכוש פוליסה שמכסה את התכולה הנ"ל. כמו כן, הפוליסה צריכה לכסות מחשבים, ציוד משרדי וכל תכולה אחרת שנמצאת במקום. כך במקום של נזקים, תקלות או כל דבר אחר, יהיה ניתן לממש את הפוליסה ולהשתמש בה לצורך תיקונים או רכישה מחדש.

צד שלישי ללקוחות ולכלבים אחרים

הסעיף החשוב ביותר אולי במסגרת ביטוח לפנסיון כלבים הוא סעיף צד ג'. סעיף זה מתייחס לנזקים שנגרמים לכלבים או בני אדם במסגרת שהותם בפנסיון או כאשר הם נמצאים באחריות עובדי הפנסיון במסגרת עבודתם.

מדובר על סעיף שנועד להגן על בעלי הפנסיון מפני מקרים של נשיכת כלב על ידי כל כלב אחר, נשיכה של עובר אורח, אורח או עובד בפנסיון על ידי כלב שנמצא תחת אחריות הפנסיון, כמו כן הוא מתייחס לנזקים שנגרמים לכלבים שנמצאים באחריות הפנסיון, מסיבה כזו או אחרת. סעיף זה נועד לכסות תביעות של בעלי כלבים וכאמור של אנשים שנפגעו על ידי כלבים שנמצאים תחת אחריות הפנסיון (אנחנו מתייחסים כאן לכלבים, אך הכוונה גם לחתולים כמובן).

חשוב לדעת שכדאי להמליץ ללקוחות הפנסיון לרכוש ביטוח צד ג' לכלב שלהם שיוכל להבטיח שבמידה והכלב הזיק לצד ג', הלקוחות יהיו מוגנים.

ביטוח חבות מעבידים לעובדי פנסיון

מתייחס לסעיף שנועד להגן על בעלי פנסיונים מפני עובדים שנפגעו במסגרת עבודתם. במקרה הביטוח יכסה את עלויות הפיצוי שיידרשו לשלם להם.

כשניגשים לרכוש פוליסת ביטוח פנסיון כלבים, יש לוודא שכל הסעיפים הנ"ל נמצאים בפוליסה, וכן יש לוודא שמבחינת עלויות, הפוליסה אכן מכסה היטב את כל הסעיפים בצורה שיכולה להועיל לנו.

ביטוח רשלנות

מתייחס לנזקים שמקורם רשלנות מקצועית. במידה ובפנסיון פועלת תוכנית לאילוף כלבים, חשוב לדעת שניתן לרכוש עבור המאלף פוליסה לביטוח אחריות מקצועית למאלפים

התאמה אישית של הפוליסה בהתאם לסוג הפנסיון

אם אתם בעלי פנסיון כלבים, זה הזמן ליצור קשר עם המרכז לביטוח חיות מחמד ולרכוש פוליסה המתאימה לכם. פוליסה שתכיל את כל הסעיפים הרלוונטיים בתנאים שנוחים לכם.

אנו מבטחים מגוון עסקים בתחום בעלי החיים. אצלנו תוכלו למצוא סוכני ביטוח אמינים, מקצועיים ומנוסים שידעו לספק לכם את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם, בתנאים הטובים על פי הצרכים שלכם.

קבלו הצעת מחיר לביטוח פנסיון לחיות

המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד

המרכז לביטוח חיות מחמד הינו פרוייקט מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. מטרתנו היא להנגיש מגוון פתרונות ביטוח בתחום בעלי החיים לציבור בישראל. נשמח לתת לכם מענה בכל פניה.

דילוג לתוכן