ביטוח לכלבים

הכלב הוא חברו הטוב ביותר שלנו בני האדם ולחברים טובים צריך לדאוג. באמצעות ביטוח כלבים החבר שלכם יקבל בדיוק את מה שהוא צריך בכדי שתהיו בראש שקט. 

ביטוח כלבים, למה זה כדאי?

מכיוון שכלבים הם חברי משפחה! קשה להסביר את החיבור בין הכלב לבעליו למי שמעולם לא גידל כלב בביתו. אין דבר יותר משמח מלחזור הביתה לחבר שמתגעגע ושמח לראותנו. לא סתם קוראים לכלב "חברו הטוב ביותר של האדם". 

לצערנו, חברינו שעירי הזנב לא תמיד מרגישים טוב וצריכים טיפול רפואי יקר. הביטוח שלנו נועד לענות על בעיות רפואיות ופתרונות למקרים של תביעות צד ג' שנבעו מכלבכם.

ביטוח כלבים עושים אצל המרכז לביטוח חיות מחמד!

אז מה כוללת פוליסת ביטוח כלבים?

פוליסת ביטוח לכלב היא מאוד דומה לביטוח בריאות של בן אדם, עדיף להתחיל בגיל צעיר ככל האפשר כל עוד המצב הבריאותי תקין לחלוטין. הביטוח מכסה שלושה נושאים עיקריים – ביטוח בריאות לכלב, ביטוח צד ג' לכלב וביטוח חיים.

להלן רשימה מקוצרת של הכיסוים:

חשוב לדעת שכמו לכל פוליסת ביטוח יש רשימה של תנאים בסיסיים וחריגים. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ותקבלו ישירות את ההצעה המפורטת ואת המחיר למייל שלכם.

מה אומרים עלינו?

ביטוח רפואי לכלב

כאשר רוכשים ביטוח רפואי לכלב חשוב לקרוא בעיון את הפוליסה, אך באופן כללי – הכיסוי כולל מגוון רחב של טיפולים והוצאות רפואיות. למשל, אם יש צורך בטיפול חירום, אם יש צורך בעריכת ניתוח, אם צריך צילומים, תרופות או אשפוז – חברת הביטוח תדאג לכם (כלומר לכלב שלכם) ותזכה אתכם בהתאם לקבלות התשלום שהצגתם.

מקובל כי חברת הביטוח תחזיר לבעליו של הכלב את הכסף ששולם לאחר הוכחת תשלום, כלומר קבלות מהווטרינר או מבית החולים הווטרינרי. נדגיש כי ביטוח מסוג זה בדרך כלל לא כולל הוצאות רגילות ומקובלות, כלומר הוצאות כדוגמת ניתוח עיקור או סירוס, חיסון כלבת, תולעת הפארק וכדומה. אך לגבי ההוצאות של טיפולי החירום – המענה המתקבל מקיף וחשוב ויוכל להבטיח את בריאות הכלב שלכם.

קבלו הצעת מחיר לביטוח כלבים

השאירו את הפרטים שלכם בטופס ותקבלו הצעת מחיר מיידית:
המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד

המטרה שלנו היא להוביל ולקדם שינוי ברווחה ובריאות הכלבים בישראל באמצעות ביטוח רפואי מתקדם לחיות מחמד אשר יאפשר לבעלי הכלב לתת את הטיפול הטוב ביותר לחברו הטוב ביותר מבלי לקחת בחשבון שיקולים כלכליים.

דילוג לתוכן