ביטוח למספרת כלבים וחתולים

מספרת כלבים זהו עסק לכל דבר אשר דואג לניקיון וטיפוח הכלב באמצעות תספורת. מספרת הכלבים כוללת בין היתר תספורות ושטיפה של פרוות הכלבים, העסקה של עובד אחד או שניים העוסקים בספרות או ככוח עזר ותחזוקה של מבנה המספרה והתכולה שבה.

 לכלבים שמקבלים שירות, לעובדים ומבנה העסק קיימים סיכונים שעלולים להתרחש במהלך העבודה ולגרור איתם הוצאות רבות. ספר כלבים שרוצה להיות מוגן מפני הסיכונים, חייב שיהיה לו ביטוח למספרת כלבים. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

הסיכונים שעומדים בפני עסק של מספרת כלבים

בכל עסק קיימים סיכונים המותאמים למקצוע ולמקום שבו העסק מתנהל. כאשר מדובר במספרת כלבים, ניתן לחלק את סיכוני העסק לשניים: הסיכון הראשון מדבר על סיכונים לעובדים וכלבים והסיכון השני, מדבר על מבנה המספרה ותכולתה.

כלב הוא ידידו הטוב של האדם, אך כולנו יודעים שכאשר כלב מרגיש לא נוח במקום מסוים, הוא עלול להיות תוקפני. חווית התספורת לעיתים עלולה להיות פחות נעימה לכלב שמרגיש כלוא במבנה המספרה וכתוצאה מכך הוא עלול לתקוף או לנשוך את בעל המספרה או את העובדים שלו. 

זהו אחד הסיכונים שבעל מספרה חייב לקחת בחשבון. כמו כן, ספרי כלבים משתמשים בכלי תספורת שעלולים להיות חדים. תזוזה של הכלב בעת התספורת, עלולה להביא לפגיעה בו. ספרי הכלבים כמובן יודעים להתמודד עם תזוזות הכלבים, אך זהו בהחלט סיכון שקיים.

ביטוח מספרת בעלי חיים

מעבר לסיכונים שיש עבור כלבים ועובדים, חשוב לדעת כי תמיד קיימים סיכונים המתייחסים למבנה המספרה ותכולתה. כך לדוגמא, אם פורצת התלקחות, היא עלולה לגרום לנזק לתכולת המספרה, למבנה עצמו ולעיתים אף למבנים שכנים. נזק דומה יכול להתרחש כתוצאה מצנרת שאינה תקינה אשר יוצרת רטיבות במבנה, עלולה לגרום לרטיבות של ציוד המספרה ואף דליפה לעסקים שכנים.

איך ספר הכלבים יכול ליצור מעטפת ביטוחית שתגן עליו מפני הסיכונים?

כאשר מבטחים עסק בכלל ומספרת כלבים בפרט, יש להכיר היטב את סיכוני המקצוע ולהתאים עבורם את הביטוחים הנכונים. אספנו עבורכם את מיטב הביטוחים עבור עסק של מספרת כלבים.

ביטוח מבנה ונזקי מים וצנרת

ביטוח מבנה ונזקי מים וצנרת הוא ביטוח אשר מקנה לכם כיסוי כספי בכל אותם מצבים שמבנה המספרה ניזוק כתוצאה מהתלקחות של שריפה, רטיבות במבנה כתוצאה מנזקים של הצנרת או כתוצאה מנזקי טבע למיניהם. זהו ביטוח חשוב מאוד מהסיבה שנזק כזה יכול להשבית את העסק כולו ועלות התיקון היא גבוהה מאוד.

ביטוח למספרת כלבים

ביטוח תכולת מספרת הכלבים

תכולת המספרה כוללת בין היתר ציוד ספרים יקר ערך, מקלחת כלבים, מתחם מוגבה לתספורות כלבים ועוד ציוד בעל ערך רב. נזק לחלק מהציוד או לכולו עלולים להשבית את המספרה. ביטוח זה יקנה לכם כיסוי כספי שאתו תוכלו להשלים ציוד שנפגע.

ביטוח צד ג' ללקוחות וכלבים

ביטוח צד ג' ללקוחות וכלבים הוא ביטוח חשוב מאוד. מספרת כלבים היא עסק שיש בו תמיד תנועה. לקוחות מביאים את הכלבים שלהם ובזמן שכלב אחר מסתפר, הם ממתינים. ביטוח זה יבטח את הלקוחות ואת הכלבים בכל אותם מקרים שבהם לקוח ננשך חלילה מכלב שאינו מכיר. 

נקודה שחשוב לציין בנושא נשיכת הכלב היא שמומלץ (בלי קשר לביטוח בעמוד זה) שבעל הכלב ירכוש לעצמו פוליסת ביטוח צד ג' לכלבים בכדי שיכוסה בכל המקרים של נשיכה או נזק גם כשהכלב לא נמצא בחזקת בעליו.

ביטוח צד ג' למספרת בעלי חיים מכסה גם את הכלבים והחתולים עצמם במידה וחלילה נפצעו ומעניק לבעל העסק שקט נפשי לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

ביטוח לעובדים

ביטוח לעובדים הוא ביטוח חשוב שמבטח את העובדים שלכם מפני נזקים שנגרמו להם כתוצאה מהעבודה במספרה. זו יכולה להיות נשיכה של כלב, פציעה ממכונת התספורת וגם החלקה בזמן שעשו מקלחת לכלב מסוים. ביטוח זה נקרא בשפה מקצועית – ביטוח חבות מעבידים.

דגשים חשובים עבור ביטוח למספרת כלבים

כאשר רוכשים ביטוח לעסק של מספרת כלבים, מומלץ לרכוש אותו אצל סוכן ביטוח מומחה בתחום. סוכן ביטוח מיומן ומקצועי מכיר היטב את סיכוני המקצוע ויכול להתאים עבורכם את הכיסויים שהכי מתאימים. כך למעשה ניתן להרכיב פוליסת ביטוח לספר כלבים רחבה ומדויקת.

לסיכום, אם אתם בעלי מספרת כלבים ואתם מעוניינים לדאוג ללקוחות שלכם ולמבנה העסק ותכולתו מפני הסיכונים הקיימים, זה הזמן ליצור קשר עם המרכז לביטוח חיות מחמד. אצלנו תוכלו לקבל שירות מסוכן ביטוח מקצועי אשר יתאים עבורכם פוליסת ביטוח מספרה לחיות מחמד, רחבה ומדויקת לסיכוני העסק.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר לביטוח מספרת כלבים וחתולים

המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד

המרכז לביטוח חיות מחמד הינו פרוייקט מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. מטרתנו היא להנגיש מגוון פתרונות ביטוח בתחום בעלי החיים לציבור בישראל. נשמח לתת לכם מענה בכל פניה.

דילוג לתוכן