כלבים אנגליים – 10 כלבים בריטים הפופולאריים ביותר

כיאה לאימפריה ומעצמה ששלטה בחלקים גדולים של העולם, ומי שהשפיעה ועדיין משפיעה על התרבות המערבית בלא מעט מובנים, אנחנו יכולים למצוא לא מעט כלבים אנגליים אשר זוכים לפופולאריים בכל רחבי העולם, ונחשבים מאוד אהובים, הן על אנשים ממעמדות כלכליים נמוכים והן על בעלי יכולות כלכליות גבוהות ובני מלוכה בבריטניה עצמה ובמדינות אחרות בעולם.

תוכן עניינים

רשימת 10 גזעים של כלבים בריטיים

להלן רשימה של 10 גזעים המוכרים ביותר שמקורם בממלכה המאוחדת. ניתן ללחוץ על התמונה למידע על הגזע
בולדוג אנגלי

בולדוג אנגלי

כלב אנגלי פופולארי, נחשב מאוד אהוב על ילדים, בעל מזג מאוד נוח, יכול לשמש גם בתור כלב שמירה. נחשב לאחד מהכלבים האנגליים הפופולאריים ביותר שיש.

ביגל

ביגל

כלב ציד בריטי, פעיל ואנרגטי, אהוב על ילדים בגלל האופי השובב והשמח שלו. נחשב לכלב עדין ויפה תואר. יכול להתאים לכל בית.

יורקשייר טרייר

יורקשיר טרייר

כלב קטן עם פרווה ארוכה, בעל שמחת חיים, נאמן וחברותי. במקור הוא מאיים שונים בבריטניה, אך עם הזמן הוא עבר ליורקשייר ומכאן שמו. אהוב מאוד על משפחות.

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

כלב ביתי, אשר במקור שימש משפחות אצולה, כולל לציד, ועם הזמן הפך להיות כלב שמיועד לכולם. שובב, סבלני ואהוב, יודע להביע חיבה ונחשב לכלב מאוד חברותי.

ספרינגר ספניאל אנגלי

ספרינגר ספניאל אנגלי

כלב ציד אמיץ, עליז וחכם. נחשב לאחד הכלבים האנגליים הוותיקים. הוא נהנה מפרווה מרהיבה אשר מגיעה בשלל צבעים.

בול מסטיף

בול מסטיף

למרות מראה הפנים המאיים שלו, נחשב לכלב מאוד חברותי, נאמן ואהוב. הוא נהנה לרצות את בעליו, מאוד מאופק ומגונן. בתחילה שימש בתור כלב צייד, ועם הזמן הפך להיות כלב משפחה ושמירה.

קוקר ספניאל

קוקר ספניאל אנגלי

מקורותיו מגיעים מהמאה ה-14. נחשב לכלב מאוד פופולארי בזכות האופי הידידותי והמראה המיוחד שלו. משמש בתור כלב לוויה, אך בעבר שימש גם בתור כלב צייד.

איירדייל טרייר

איירדייל טרייר

משמש בתור כלב צייד, אך גם בתור כלב עבודה אשר עוזר למשטרה, צבא וכוחות הביטחון במשימות שונות. שימש את הצבא האנגלי בשתי מלחמות העולם. נחשב לכלב ידידותי, חברותי ונאמן.

וויפט

ויפט

כלב רוח בריטי אשר נחשב לאצן המהיר ביותר למרחקים קצרים בקרב כלבי רוח. יכול להגיע למהירות של 58 קמ"ש. כלב חזק, ידידותי ועדין. מאוד אהוב ואנרגטי.

בול טרייר

בול טרייר

כלב בריטי אשר בישראל מוגדר בתור כלב מסוכן, זאת למרות שהוא בעל אופי נוח, שכן יש לו לסתות חזקות והוא עלול להיות אגרסיבי. הכינוי שלו "הגלדיאטור של הכלבים". הוא יכול להיות עקשן ואגרסיבי.

הכלבים שאנגליה תרמה לעולם

כפי שאפשר לראות, עולם הכלבנות הבריטי תרם לא מעט גזעים של כלבים מכל הסוגים, אשר שירתו את בני האדם בצורות שונות, בין אם זה בעבודה, צייד, וכן בליווי, שמחה ואהבה. עד היום, אנחנו יכולים לראות גזעים שונים של כלבים בריטיים אשר נחשבים מאוד פופולאריים, לא רק באי הבריטי או באנגליה, אלא בכל העולם.

שתפו את עמוד זה 🙂

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים
ביטוח כלבים
פסססט... האם שמעתם על ביטוח הכלבים שלנו?
קבוצת הפייסבוק בעלי הכלבים בישראל
קבוצת הפייסבוק כלבים ונהנים
וקבלו לק!
הצטרפו אלינו לקבוצת בעלי הכלבים של ישראל
דילוג לתוכן