אודות המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד​

המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד הינו פרויקט מיוחד של אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח". הסוכנות ממוקמת בשני סניפים: אבן יהודה וחיפה (אנגלמן יענת). הסוכנות עובדת עם רוב חברות הביטוח ונהנית ממוניטין רב שנים (משנת 1951) ברוב תחומי הביטוח.

המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד הוקם לצורך מתן פתרון לבעיה כואבת של של עשרות אלפי בעלי חיות המחמד (סוסים, חתולים וכלבים) והיא – תשלום הוצאות רפואיות גבוהות בשעת נזק או חשיפה לתביעות צד ג' בעקבות החזקת חיית המחמד.

המרכז הישראלי לביטוח חיות מחמד
אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

מהי הסיבה שפתחנו את מיזם ביטוח חיות המחמד?

לפני מספר שנים גיל אנגלמן (מבעלי הסוכנות) נקלע למצב בו כלבו הגולדן רטריבר האהוב "גווי" נפצע במהלך משחק בגינת הכלבים השכונתית (קרע ברצועה בברך). לאחר הפציעה הוא נאלץ לשלם הוצאות של אלפי שקלים שכללו בין היתר צילומי הדמיה, בדיקות מעבדה, ניתוח, אשפוז, טיפולי שיקום (הידרותרפיה) ועוד.

אירוע הפציעה נגמר בטוב בעקבות השקעה הכספית הגבוהה בניתוח והשיקום אצל טובי המומחים בישראל. שמענו על מקרים שבהם חיית המחמד אינה מקבלת טיפול ראוי בגלל שהבעלים שלהם פשוט לא יכולים לעמוד בהוצאה הכספית הרבה.

לאחר המקרה האישי שעברנו ושיחות עם וטרינרים רבים החלטנו ולחפש פתרון לבעיה אמיתית של עשרות אלפי בעלים של חיות מחמד בישראל ולהנגיש רפואה בסטנדרט הגבוה ביותר שינתן לרווחת חיות המחמד האהובות שלנו. 

אנו גאים להציג מספר פוליסות לביטוח חיות מחמד ולהוביל את התחום בישראל!

המרכז לביטוח חיות מחמד

למה לבטח אצלנו את חיית המחמד שלכם?

בגלל האהבה שלנו לחיות

אנו מבינים את הצורך שלכם להגן על חיית המחמד שלכם מאחר וגם אנחנו אוהבים חיות מחמד. לרוב צוות משרדנו יש חבר שעיר זנב משלו בביתו.

בגלל השירות

כשאתם רוכשים ביטוח אצל סוכנות ביטוח מובילה אתם יכולים להיות בראש שקט שהטיפול בתביעות והשירות שתקבלו יהיה מהשורה הראשונה.

הפוליסות הכי טובות

אנו פועלים ללא הפסקה למציאת פוליסות הביטוח הטובות והמקיפות ביותר בכדי להעניק לכם את מוצרי הביטוח העדכניים והטובים ביותר!

צרו קשר:

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
דילוג לתוכן