עמותת רמלה אוהבת חיות

רמלה אוהבת חיות, הוא למעשה ארגון אשר משתייך לשירות הווטרינרי ברמלה, אשר לצד טיפול מסור בכלבים וחתולים נטושים, פצועים וחסרי בית, הם גם דואגים למצוא להם בית חם ואוהב עם משפחה שתטפל בהם באהבה.

עמותת רמלה אוהבת חיות – כל המידע שצריך להכיר:

תוכן עניינים

רמלה אוהבת חיות - פרטי קשר ומידע כללי

עמותת רמלה אוהבת חיות, הוקמה כחלק מהשירות הווטרינרי רמלה, אשר משתייך לעירייה המקומית. הרעיון של העמותה היה, אם השירות הווטרינרי מטפל בכלבים וחתולים עזובים וכאלה שעברו התעללות ונמצאים בשטח העיר, אז עדיף לדאוג להם גם לבית חם, על מנת שיהיה מי שיטפל בהם במסירות ובאהבה. כך הם לא יצטרכו לחזור לרחוב, או חס וחלילה יהיה צורך להמית אותם.

העמותה מטפלת מדי שנה במאות כלבים וחתולים, בעזרת וטרינרים אשר פועלים מטעם השירות הווטרינרי, וכן בעזרת מתנדבים של העמותה. במקביל, היא מנסה למצוא לכל אחד מהם בית חם ואוהב, בין אם זה בקרב תושבי רמלה והסביבה ובין אם זה בקרב אנשים שמגיעים אל העמותה מבחוץ, דרך הפייסבוק או האתר של העמותה.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

רמלה אוהבת חיות – תחומי העיסוק של העמותה

כאמור, עמותת רמלה אוהבת חיות שמה לה למטרה לאסוף כלבים וחתולים נטושים, עזובים, כלבים וחתולים שהתעללו בהם או שנזנחו, לטפל בהם במסירות ולמצוא להם בית חם ואוהב.

העמותה פועלת בשני מישורים, באמצעות אנשי מקצוע ומתנדבים. במישור אחד היא פועלת בעזרת וטרינרים וצוות מקצועי שדואג לאתר ולאסוף כלבים וחתולים, נטושים, מוזנחים או כאלה שעברו התעללות. במישור השני היא פועלת באמצעות מתנדבים שעוזרים להכין אותם לאימוץ, למסור אותם ולעקוב אחרי תהליך ההסתגלות שלהם לבית החדש.

עמותה לאימוץ כלבים וחתולים

מעבר לכך העמותה גם פועלת בצד החינוכי וההסברתי בעיר, מתוך כוונה לעודד טיפול מסור ואהוב בחיות מחמד בכלל ובכל חיה אחרת, וכן עידוד אימוץ כלבים ברמלה. העמותה שמה דגש גם על תהליך הסברתי ומעשי, בכל מה שקשור לטיפול בחתולי רחוב, האכלה, עיקור וסירוס.

רמלה אוהבת חיות - מיקומי פעילות

העמותה כאמור פועלת בעיר רמלה, משרדיה ובית המחסה של הכלבים והחתולים שוכן בשירות הווטרינרי בעיר, ברחוב שמשון הגיבור 15. השירות עצמו פועל ברמלה וביישובי הסביבה על פי הצורך.

חשוב לציין, ניתן להגיע מכל מקום בארץ להתרשם מהכלבים והחתולים וכן לאמץ אותם.

סיכום

מי שמעוניין באימוץ של חיות מחמד, מוזמן להגיע אל משרדי העמותה או להיכנס אל אתר האינטרנט שלה, על מנת להתרשם מכלבים וחתולים אשר מחכים למשפחה חמה ואוהבת שתאמץ אותם. כאן תוכלו למצוא אנשים מסורים שישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת, לענות על כל שאלה, ולהתאים לכם כלב או חתול אותו תוכלו לאמץ.

אימוץ חיות בעמותת רמלה אוהבת חיות
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן