עמותת נח – התאחדות ישראלית של ארגונים להגנת בעלי חיים

ארגון נח פועל למען זכויות בעלי חיים והמטפלים בהם מתוך כוונה לספק להם חיים טובים, ללא סבל וללא ההתעללות. הארגון פועל בזירות שונות על מנת לספק הגנה לבעלי חיים, בין אם זה באופן מעשי ובין אם זה באופן משפטי.

עמותת נח – כל המידע שחשוב להכיר:

תוכן עניינים

עמותת נוח - פרטי קשר ומידע כללי

עמותת נח – התאחדות אירגוני בעלי החיים, מהווה למעשה ארגון גג ל-23 עמותות קטנות, אשר פועלות למען בעלי חיים. הארגון פועל ללא כוונת רווח, על ידי מתנדבים, מתוך כוונה להגן על בעלי חיים בכל רחבי הארץ, בין אם זה באמצעות כלים משפטיים, חינוך, הסברה וכן דרך חוק צער בעלי חיים.

העמותה נוסדה בשנת 1993 על ידי עמותות בעלי חיים שונות בישראל, ופעלה מאז לחקיקת חוקים עבור בע"ח, ביניהם חוק צער בעלי חיים בשנת 1994. כמו כן, העמותה, פעלה נגד פיטום אווזים, גיבוש נהלים לטיפול בחתולי רחוב, החמרת הענישה כלפי מתעללים בבעלי חיים, והכנסת חיות מחמד למבני מגורים של קשישים מעוטי יכולת.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

עמותת נח – תחומי עיסוק עיקריים

כאמור, העמותה פועלת במספר מישורים:

המישור הראשון הוא איגוד ותמיכה של עמותות וארגוני בעלי חיים קטנים וגדולים בישראל. המטרה היא, שכל הארגונים יעבדו יחד למען מטרה משותפת והיא תמיכה ועזרה לבעלי חיים.

המישור השני הוא משפטי. בין אם זה הגשת עתירות לבג"ץ למען בע"ח, חקיקה והובלת מאבקים שונים עם משרדי ממשלה, בכל ההיבט המשפטי.

המישור השלישי מתייחס למאבקים שונים למען בעלי חיים, בין אם זה כנגד צייד ובין אם זה למען טיפול בחתולי רחוב.

המישור הרביעי הוא חינוך. זה נעשה דרך סדנאות, ימי עיון, עבודה מול רשויות מקומיות, ארגונים ומוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך ועוד.

עמותה לאימוץ כלבים וחתולים

חשוב לציין, העמותה איננה עוסקת באימוץ או טיפול מעשי בבעלי חיים, כפי שפועלות עמותות בעלי חיים אחרות, אלא בעיקר בכל מה שקשור להגנה ושמירה על זכויות ורווחת בעלי חיים. העמותה כן עובדת מול עמותות שונות אשר אוספות בעלי חיים, מטפלות בהם ומחפשות עבורם בית חם.

העמותה כאמור עובדת עם מתנדבים, ללא כוונת רווח ואין לה משרדים קבועים. היא פועלת דרך העמותות והארגונים השונים שנמצאים תחתה.

לסיכום: עמותת נח היא מהעמותות החשובות ביותר בישראל להגנה על בעלי חיים. כוחה נובע מהעובדה שהיא מייצגת עמותות וארגונים שונים, מה שמאפשר לה לגבש כוח משמעותי וגדול למען בעלי חיים, בכל מקום ובכל זמן. העמותה פועלת במישור המשפטי, מתוך מטרה להגן על הזכויות של בעלי חיים והאנשים אשר מטפלים בהם.

במשך השנים העמותה צברה הישגים משמעותיים, מה שמוכיח ומלמד על כוחה הרבה ועל יכולותיה השונות לפעול למען בעלי חיים בצורה נכונה.

ארגון נח הצלת בעלי חיים
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן