עמותת משמר בעלי החיים בישראל

עמותת משמר בעלי החיים היא עמותה אשר פועלת למען אכיפת חוק צער בעלי חיים והתקנות השונות של החוק. זאת מתוך כוונה לספק לבעלי חיים הגנה, תמיכה ולשמור עליהם מפני התעללות, הזנחה או כל פגיעה אחרת בהם.

תוכן עניינים

משמר בעלי החיים בישראל - פרטי קשר ומידע כללי

עמותת משמר בעלי החיים הוקמה בשנת 2004 על ידי דורון ברנר. העמותה היא מוסד ללא כוונת רווח, אשר מטרתה העיקרית הוא לפקח על אכיפת חוק צער בעלי חיים, זאת במטרה למנוע התעללות, הזנחה ונטישה של בעלי חיים מכל הסוגים, בכל רחבי הארץ.

העמותה פועלת באמצעות מתנדבים אשר פועלים בשטח, אחרי שעברו הכשרה מקצועית בכל מה שקשור לאכיפת החוק. העמותה פועלת מתרומות של אנשים פרטיים ועסקים, ומשתפת פעולה עם רשויות מקומיות, שירותים וטרינריים, רשויות האכיפה וגורמים נוספים.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

עמותת גג לחיות – תחומי העיסוק של העמותה

כאמור, עמותת משמר בעלי החיים פועלת מתוך כוונה לאכוף את חוק צער בעלי חיים. היא עושה זאת על ידי התמקדות במספר מישורים:

פעילות מתנדבים בשטח – העמותה מכשירה מתנדבים לפעול בשטח לצורך אכיפת החוק. המתנדבים גם פועלים בשביל לעזור ולהציל חיות אשר עברו התעללות, הזנחה, אלימות.

פעילות חינוכית  – העמותה פועלת במוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים, מתוך כוונה להגביר את המודעות לזכויות בעלי חיים ולטיפול נכון בהם.

פעילות משפטית – צוות העמותה פועל הן לאכיפת חוק צער בעלי חיים והן לחקיקת חוקים ותקנות נוספים שיכולים לעזור לבעלי חיים במצבים שונים.

עמותה לאימוץ כלבים וחתולים

פעילות עם הרשויות – עמותת משמר בעלי החיים פועלת בשיתוף פעולה רציני ומשמעותי, הן עם רשויות מקומיות, שירותים וטרינריים, והן עם רשויות אחרות מתוך כוונה, לאכוף את החוק וכן לפתור מקרים של התעללות, הזנחה, אלימות כלפי בעלי חיים, בשטח.

אימוץ כלבים וחתולים ברמת גן והאזור – היכן העמותה פועלת

העמותה מחזיקה ברשותה משרד ברמת גן, אך היא פועלת בשטח. להבדיל מעמותות אחרות אשר מחזיקות בתים חמים או שטחים אשר משמשים לטיפול בבעלי חיים לפני אימוץ, הרי שעמותת משמר בעלי החיים, אינה מחזיקה ברשותה מקומות כאלה אלא מעבירה את בעלי החיים שהם מחרימים, אל פנסיונים או הסגר עירוני.

לסיכום – אם אתם רוצים לעזור לבעלי חיים ולמנוע התעללות והזנחה, כל מה שעליכם לעשות זה לדווח על מקרים ששמעתם עליהם או הייתם עדים להם, למשמר בעלי החיים או להתנדב בעצמכם בעמותה.

אימוץ כלבים ברמת גן
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן