עמותת תנו לחיות לחיות

עמותת "תנו לחיות לחיות", שמה לה לדגש לשפר את מצב בעלי החיים בישראל ולקדם את הזכויות שלהם, בין אם זה דרך חקיקה ובין אם זה דרך חינוך והעלאת המודעות למצבם. העמותה מטפלת בכלבים, חתולים וחיות אחרות אשר ננטשו, נזנחו או עברו התעללות, ודואגת להעבירם אל בית מאמץ חם ואוהב.

להלן מידע על עמותת תנו לחיות לחיות – כל מה שצריך לדעת:

תוכן עניינים

תנו לחיות לחיות - פרטי קשר ומידע כללי

עמותת תנו לחיות לחיות הוקמה בשנת 1986, בתור ארגון שלא למטרות רווח אשר מטרתו העיקרית היא להגן על בעלי חיים ולקדם את זכויותיהם.

במהלך שנות קיומה של העמותה, היא דאגה לפעול בכנסת, תקשורת ובמערכת החינוך, לעלות את המודעות לשמירה על בעלי חיים, מניעת התעללות והזנחה. בין היתר, "תנו לחיות לחיות" היתה ממקדמי הרחבת חוק צער בעלי חיים ואכיפתו.

בשנות קיומה, העמותה פתחה סניפים באזורים שונים ברחבי הארץ, משם אפשר לאמץ כלבים וחתולים. כחלק מתפיסתה של העמותה, היא איננה ממיתה בעלי חיים אשר ניתן להצילם. לשם כך, העמותה מפעילה גם מרפאות וטרינריות וגם בתי מחסה שם הם מקבלים טיפול, תמיכה ואהבה.

העמותה עורכת פעילויות שונות, בקרב מערכת החינוך, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור, כולל בתי כלא שם מתנדבי העמותה פועלים בפרויקט לשיקום האסירים דרך עבודה עם עבודה עם חיות שעברו התעללות והזנחה. האסירים מטפלים בהם ועוזרים להם לעבור תהליך אילוף, לפני שהם עוברים אל בתים מאמצים.

העמותה פועלת כארגון ללא כוונת רווח, מופעלת על ידי מתנדבים והמימון שלה מגיע מתרומות של בתי עסק, ארגונים וגורמים פרטיים. ניתן לתרום דרך אתר העמותה באופן קבוע וכן במסגרת ימי תרומה שהעמותה עורכת מעת לעת.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

תחומי העיסוק של העמותה

עיקר הפעילות של העמותה הוא בצד של טיפול, שיקום ומציאת בתים מאמצים למגוון כלבים וחתולים. לשם כך היא מפעילה מרכזים ובתי מחסה ברחבי הארץ. אך מעבר לכך העמותה מבצעת עוד שורה של פעילויות ושירותים.

עמותת תנו לחיות לחיות

מלבד אימוץ העמותה מבצעת פעולות נוספות:

מוקד חירום – העמותה מפעילה מוקד חירום שמאפשר לציבור לפנות אליו בכל פעם כשנתקלים בבעל חיים במצוקה.

רכבי חילוץ – העמותה מחזיקה ברשותה רכבי חילוץ שעוזרים למתנדבים שלה לחלץ חיות שנמצאים במצב שדורש זאת. הרכבים גם משמשים לצורך מבצעי עיקור/סירוס של חתולים.

בתי מחסה – לעמותה יש בית מחסה שכולל למעלה משלוש מאות כלבים וחתולים, שם הם עוברים תהליכי שיקום וטיפול.

מרפאות – בסניפי העמותה אפשר למצוא מרפאות, שם ווטרינרים מטעם העמותה מספקים טיפולים רפואיים לבעלי חיים שננטשו או עברו הזנחה. כמו כן, המרפאות מספקות טיפולים לציבור הרחב במחירים נמוכים יותר מאשר במרפאות רגילות.

מחלקה משפטית – מחלקה שעוזרת לקדם חוקים וקמפיינים ציבוריים בתחומים שונים. כולל מול נבחרי ציבור בכנסת וברשויות המקומיות.

מחלקה לשיקום חיות משק – מחלקה ייחודית שפועלת לעזור לחיות במשקים פרטיים ואחרים.

העמותה כאמור מפעילה פרויקט שיקום בבתי כלא, ובפרט בכלא חרמון. כמו כן, היא מפעילה פרויקט "אמץ אותי", פרויקט חינוכי ייחודי עם תלמידי כפר נוער "ויצו גן ונוף" בו התלמידים עוזרים בשיקום כלבים שקשה למצוא להם בית. אלו פרויקטים שמטרתם לעודד חינוך לטיפול בבעלי חיים, ויש להם רווח הן למי שמשתתף בפרויקט והן לכלבים שמקבלים טיפול מסור ואוהב על ידם.

תנו לחיות לחיות – סניפים מרכזיים

כפר רות – בית מחסה ראשי

ימים א-ה' 08:00-17:00

שישי וערבי חג 08:00-14:00.

שבת וחגים 08:00-17:00.

רמת גן – מרפאה ראשית

ימים א-ה' 08:00-20:00

שישי: 08:00-15:00.

אשקלון – מרפאה

ימים א-ה' 08:00-20:00

שישי: 08:00-15:00.

לעמות יש סניפים בשרון, צפון ובמרכז.

לסיכום: עמותת תנו לחיות לחיות, היא אחת מעמותות בעלי החיים החשובות והחיוניות ביותר בישראל לצורך קידום זכויות בעלי חיים בישראל, טיפול, שיקום ואימוץ. אם אתם מעוניינים לאמץ כלב או חתול אשר נזנחו, ננטשו, עברו התעללות. זה המקום בו תוכלו למצוא אותם, כאן תוכלו למצוא חבר חדש ונאמן לכל החיים.

עמותת תנו לחיות לחיות
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן