עמותת חבר לי

עמותת חבר לי היא עמותה לאימוץ כלבים אשר פועלת באזור השרון, עם דגש בערים רעננה וכפר סבא. העמותה שמה לה למטרה, לאסוף כלבים נטושים ועזובים ולמצוא להם בית טוב ואוהב.

עמותת חבר לי – להלן כל המידע שצריך להכיר:

תוכן עניינים

עמותת חבר לי - פרטי קשר ומידע כללי

העמותה הוקמה בשנת 2006, מתוך כוונה לעזור לכלבים אשר ננטשו ונזנחו, למצוא בית חם ואוהב.  מאז הקמתה היא מצאה בית חם ליותר מ-3500 כלבים שונים. העמותה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם השירותים הווטרינרים של רעננה וכפר סבא וכן עם אלו אשר פועלים באזור גוש דן.

העמותה פועלת ללא כוונת רווח, מופעלת על ידי מתנדבים וממומנת באמצעות תרומות.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

חבר לי – תחומי העיסוק של העמותה

כאמור, העמותה פועלת לצורך מציאת בית חם לכלבים אשר נאספו על ידי המתנדבים, נמצאו או נמסרו לעמותה. מדובר בכלבים נטושים, אשר עברו הזנחה ולא פעם גם התעללות פיזית ואחרת. העמותה פועלת בעזרת כלביית רעננה, שם הכלבים שוהים ומקבלים טיפול רפואי מסור, עד שהם נמסרים לאימוץ.

המטרה של העמותה היא לעודד אימוץ כלבים ברעננה, ולאפשר לתושבי העיר והסביבה לאמץ כלב אשר יתאים לצרכים שלהם וכן לתנאי מגוריהם ויכולתם הכלכלית. העמותה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם השירותים הווטרינריים, הן בכל מה שקשור לאיסוף כלבים נטושים והן בכל מה שקשור לטיפול רפואי, חיסונים, עיקורים, סירוסים ועוד.

עמותה לאימוץ כלבים וחתולים

עמותת חבר לי – מיקומי פעילות

העמותה פועלת, כאמור, דרך כלביית רעננה אשר ממוקמת ברחוב דרך כפר נחמן 15. כל מי שמעוניין באימוץ כלבים, יכול לפנות בטלפון, לשלוח מייל וכן לבקר באתר העמותה שם ניתן לראות את הכלבים אשר מועמדים לאימוץ.

סיכום

כל מי שמתגורר באזור רעננה והסביבה, וכן מחוץ לאזור זה, יכול למצוא דרך עמותת חבר לי מגוון סוגי כלבים שונים אשר מחפשים בית חם ואוהב. צוות העמותה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה לכל שאלה. אז אם אתם מעוניינים לאמץ כלב, זה המקום בשבילכם.

אימוץ כלבים עמותת חבר לי
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן