עמותת חבר למען הכלבים

עמותת חבר למען הכלבים, הוקמה במטרה לאסוף כלבים וחתולים שננטשו ונזנחו ולמצוא להם בית חם עם משפחה אוהבת אשר תהיה מוכנה ומסוגלת לטפל בהם.

עמותת חבר למען הכלבים- כל המידע שצריך לדעת:

תוכן עניינים

חבר למען הכלבים - פרטי קשר ומידע כללי

עמותת חבר למען כלבים הוקמה בשנת 1996 ושמה לה למטרה, לאסוף כלבים וחתולים שננטשו ונזנחו, במטרה למצוא להם בית חם ואוהב. מדי שנה, העמותה מצילה למעלה מ-200 כלבים וחתולים, אשר מגיעים ונאספים מהסגרים ורחובות.

העמותה פועלת בעזרת צוות של מתנדבים וממומנת על ידי תרומות. עמותת חבר למען כלבים, היא עמותה ללא כוונת רווח, והתרומות שהיא מגייסת, מופנים לתרופות, הוצאות טיפול, וכן לתשלומים שונים עבור בית המחסה של העמותה, בו מטופלים בכל זמן נתון עשרות כלבים וחתולים, אשר מחפשים בית חם.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

חבר למען הכלבים – תחומי העיסוק של העמותה

העמותה כאמור פועלת במטרה למצוא בתים לאימוץ, עבור כלבים וחתולים שנזנחו. העמותה אוספת באמצעות מתנדבים כלבים וחתולים מהרחובות ומהסגרים. אלמלא היו מגיעים אל העמותה כלבים מההסגר, הרי שהם היו מומתים, ולכן חשוב לאנשי העמותה לעשות כל מה שניתן בשביל שהכלבים יגיעו אליהם ויעברו לאימוץ.

מלבד אימוץ, העמותה גם מספקת בית חם ואוהב לכלבים וחתולים עד לשלב בו הם נמסרים למשפחות. במסגרת שלב זה, הם מקבלים טיפול רפואי, חיסונים, עוברים עיקור/סירוס ועוד. רק אחרי שהם עוברים את כל הטיפולים הנדרשים, הם מוכנים לאימוץ.

עמותה לאימוץ כלבים וחתולים

העמותה כאמור פועלת בעזרת מתנדבים, צעירים ומבוגרים, אוהבי חיות, שעושים כל מה שנדרש למענם ולמען הצלחת העמותה. המתנדבים פועלים הן לטיפול בכלבים וחתולים שמגיעים לעמותה, ניקוי הכלובים שם הם ישנים, האכלה, הנקה וטיולים של כלבים וחתולים, וכן שמירה על קשר עם המשפחות המאמצות ופרסום תמונות של כלבים וחתולים לקראת אימוץ.

עמותת חבר למען כלבים - מיקום העמותה

משרדי העמותה ובית המחסה שלה ממוקמים בין רישפון לנתניה (בחלק המזרחי של יקום). לא רחוק מכביש החוף, לכיוון מזרח.

סיכום:

מי שמעוניין לאמץ כלבים וחתולים לאימוץ באזור השרון ובכלל, מוזמן לפנות אל חבר, כאן תוכלו למצוא צוות מדהים שישמח לסייע ולעזור לכם. הצוות יסייע לכם למצוא כלב או חתול שיתאימו לצרכים ולתנאים שלכם, וכן בכל שלבי האימוץ וההתאקלמות בבית.

אימוץ כלבים - עמותת כלב למען הכלבים
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן