עמותת גג לחיות

עמותת גג לחיות מעניקה בית חם לבעלי חיים נטושים ובפרט לכלבים וחתולים. העמותה שמה לה לדגש, לספק בית חם ואהוב לחיות אשר עברו התעללות, נזנחו וננטשו, עד אשר יימצא להם בית מאמץ חם, בו יוכלו לבלות את חייהם.

עמותת גג לחיות – כל מה שצריך לדעת:

תוכן עניינים

גג לחיות - פרטי קשר ומידע כללי

עמותת גג לחיות הוקמה בשנת 1989 על ידי רות וולטשנהסקי זיכרונה לברכה מתוך כוונה לעזור לכלבים, חתולים ובעלי חיות אחרים אשר ננטשו, נזנחו ועברו התעללויות, לפני שהם מועברים אל בתים מאמצים.

העמותה הקימה בית חם שכולל 22 תאים, עם מרפסת וחצר, בהם יכולים החיות השונות לשהות, ובמקום הם מקבלים גם שירות וטרינרי, מזון, אמבטיה ועוד. המקום בנוי ברמה הגבוהה ביותר, מתוך כוונה לספק לחיות אשר מגיעות אל העמותה, את התנאים הטובים ביותר שניתן לספק להם.

העמותה פועלת ללא כוונת רווח, היא מתבססת על תרומות של אנשים פרטיים ועסקים, וכל מי שעובד בה עושה זאת בהתנדבות.

להלן פרטי הקשר של העמותה:

עמותת גג לחיות – תחומי העיסוק של העמותה

העמותה פועלת בשלושה מישורים עיקריים:

בית חם – המישור העיקרי של העמותה, הוא איסוף בעלי חיים, דגש על כלבים וחתולים, אשר נזנחנו, ננטשו, עברו התעללויות וזקוקים למקום בו יכולים להשתקם. בבית החם אנשי העמותה מעניקים להם טיפול רפואי, מזון, מקלחת, מקום בו הם יכולים לטייל ולרוץ, וכמובן מקום בטוח לשהות בו עד שיהיה ניתן להעביר אותם אל בתים מאמצים.

חשוב להדגיש, העמותה איננה תומכת בהמתה של כלבים וחתולים, ואוספת כל כלב או חתול שנמצא בהסגר ומועמד להמתה.

עמותה לאימוץ כלבים וחתולים

אימוץ – העמותה מאפשרת לאנשים אשר מעוניינים בכך, לאמץ כלבים וחתולים אשר נמצאים בבית החם. זאת אחרי ביצוע ההתאמות הנדרשות וכמובן אחרי שמכינים את המאמצים אל הכלב או החתול, אותו הם בוחרים לאמץ, וכן מכינים את בעל החיים לאימוץ.

העמותה שמה דגש ייחודי על אימוץ כלבים וחתולים על ידי אנשים מבוגרים, זאת במסגרת פרויקט משותף עם ארגון הג'וינט.

חינוך – העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם מוסדות חינוך שונים, מקיימת חוגים לילדים, הרצאות בבתי ספר, הרצאות, ופרויקטים שונים לטובת חינוך בני נוער למען בעלי חיים ואימוצם.

אימוץ כלבים וחתולים בחולון והאיזור – היכן העמותה פועלת

העמותה פועלת בחולון והסביבה. הבית החם ממוקם ברחוב השומרון 1. אך לא מדובר אך ורק באפשרות של אימוץ כלבים בחולון,  אלא עבור תושבי כל הסביבה. יש ליצור קשר טלפוני לפני כן.

סיכום

כל מי שמעוניין לאמץ כלב או חתול, יכול למצוא בעמותת גג לחיות, מגוון רחב של כלבים וחתולים אשר מחפשים בית חם ואוהב. לפני שהם יגיעו אל הבית המאמץ, הם ייהנו מטיפול איכותי, אשר יאפשר להם קליטה מהירה וטובה יותר.

אימוץ כלבים בחולון - גג לחיות
תחומי המומחיות שלנו:
ביטוח כלבים
ביטוח סוסים
ביטוח חתולים
עקבו אחרינו:

קבלו הצעה מייידית לביטוח כלבים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח לכלבים

קבלו הצעה מייידית לביטוח סוסים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

מין הסוס:
ביטוח סוסים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן