נבלונג - מדריך החתולים המלא

נבלונג

המדריך הקרוב ירכז עבורכם מידע בעבור חתולים מסוג נבלונג – בין אם בהיסטוריה של הגזע, במאפיינים השונים שלו, בסוגי ההתנהגויות הנפוצות שלו וטיפים לגידול הגזע.

חתול נבלונג – מדריך החתולים המלא:

צבע פרווה

כחול, אפור

תוחלת חיים

13-15 שנים

משקל

3.5-6.5 ק"ג

תוכן עניינים

נבלונג (Nebelung), מדובר בגזע של חתול ביתי אשר מקורו בארצות הברית, אף על פי ששמו מאופיין בצליל גרמני. מדובר בגזע מאוד צעיר, אשר התגלה לראשונה בתחילת שנות השמונים של המאה ה-20. בעקבות זיווג של חתולה עם שיער קצר עם חתול עם שיער ארוך.

מאפיינים של נבלונג

משקל: משקל ממוצע של נבלונג הוא 3.5-6.5 ק"ג.

תוחלת חיים: 13-15 שנים.

מבנה גוף: גוף ארוך, שרירי, ראש משולש, אוזניים גדולות, עיניים גדולות בצבע ירוק. מזכיר במראה שלו חתו בריטי אך הוא שונה ממנה.

פרווה: ארוכה, רכה ונעימה, עמידה למים.

צבעי פרווה: כחול, אפור.

אינטליגנציה: נחשב לחתול חכם, אינטליגנטי, מאוד אוהב להיות פעיל, נהנה ממשחקים ובפרט ממשחקי ציד.

תכונות אופי של הכלב

נבלונג נחשב לחתול חברותי,אוהב ואהוב, אשר מאוד נהנה מקרבה ותשומת לב. מסור ונאמן, אוהב לשבת על ברכיי בעליו וללכת אחריו לכל מקום. הוא חתול חכן, אנרגטי, פעיל שצריך ליהנות משגרה משתנה. חשוב לו לפרוק את האנרגיה במשחקים שונים. נחשב לחתול שקט והוא לא מסתדר עם רעש ואנשים זרים. כשהם מגיעים לביקור בבית, יעדיף להתרחק מהם. הוא יעשה זאת בצורה עדינה ולא תוקפנית.

גידול: ניתן לגדל אותו בדירה ובבית עם חצר, אך חשוב שהיא תהיה מגודרת בשביל שלא ינסה לצאת מהמקום. מסתדר עם ילדים, אך הוא צריך להכיר אותם ולהתרגל אליהם.

מצב בריאותי של חתול נבלונג

נחשב לחתול בריא שאיננו מתמודד עם בעיות בריאותיות יוצאות דופן.

טיפוח: צריך להבריש את הפרווה שלו מספר פעמים בשבוע, על מנת להסיר ממנה שיער מת ופרעושים. חשוב לשמור על שגרת טיפוח, כך הפרווה תשמור על הברק והרכות שלה.

תזונה: יש צורך לספק לו תזונה בריאה, מזון חתול עם מרכיבים חיוניים, פעמיים ביום.

לסיכום: חתול נבלונג נחשב לחתול מאוד ידידותי, נאמן ומסור. הוא יכול להיות חבר נאמן לכל משפחה ולכל בית. אם מעניקים לו את הסביבה המתאימה עבורו, ועוזרים לו להתגבר על הביישנות הטבעית שלו, אין ספק שניתן ליהנות ממנו במשך שנים רבות.

נבלונג (Nebelung)

שתפו את עמוד זה 🙂

תנו לנו לייק:

מידע רלוונטי:

ביטוח חתולים

קבלו הצעה מייידית לביטוח חתולים

השאירו פרטים וקבלו הצעה מייידית למייל​:

ביטוח חתולים
דילוג לתוכן